Teslimat Bilgileri

 

Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Teslimat Süresi: Verilen siparişler,  (mevcut ise) stok önceliğine göre 3-5 "iş günü"* içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır.

Kargo Bedeli: Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yeri için sadece 8 TL kargo bedeli ödeyerek Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte aynı anda faturalandırıldığından daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına Oto Yedek Avm  tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.

Fatura ve Teslimat Adresleri: Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

OtoYedekAvm.com © 2019